Ugrás a fő tartalomra
Keresés
Keresés ebben a blogban
Csinálunk ezt - azt . . .
Megosztás
Link lekérése
Facebook
X
Pinterest
E-mail
Más alkalmazások
Címkék
Anyák napja
május 01, 2010
Orgona ága, barackfa virága...
és aranyeső... Papírtányéron, festett kerettel, szalvétagalacsin (vagy jelen esetben krepp papír) technikával.
Már majdnem úgy tűnik, mintha kizárólag csak varrnék, pedig nem is!!! Készülünk az anyák napjára, örülünk, hogy tavasz van!
Megjegyzések
Népszerű bejegyzések
szeptember 09, 2010
Játékra fel!
december 17, 2010
SIKERÜLT!!!
Megjegyzések
Megjegyzés küldése